Körfez Opet İstasyonu Açılışı

İlçemizin tanınmış ve başarılı inşaat firmalarından olan TÜRKÖZ inşaat'ın akaryakıt sektöründeki ilk adımı olan Türköz akaryakıt istasyonu görkemli bir açılışla hizmete girdi...

Opet'in 936. İstasyonu olan Türköz Akaryakıt istasyonunun açılışına siyaset ve iş dünyasından tanınmış isimler katıldı. 

Akaryakıt istasyonunun açılışına Kocaeli büyüşehir belediye başkanı İbrahim KARAOSMANOGLU, Körfez belediye başkanı Yunus PEHLİVAN, Derince belediye başkasnı Aziz ALEMDAR, CHP lzmit belediye başkan adayı Sefa SIRMEN, Körfez Ticaret Odası başkanı Mustafa EFE, Kent Konseyi Genel sekreteri Gültekin GÖRÜM, Siyasi parti temsilcileri, belediye başkan aday adaylarının yanı sıra birçok tanınmış iş adamı ve halk katıldı.

Törenin açılış konuşmasını yapan Opet Genel Müdür Yardımcısı Oğuz ÖZÇETİN 'Sektörde 8 yıldır üst üste müşteri memnuniyetinde lider Opet'in bayi ağını dahada yaygınlaştırncağız. Öztürk ailesinede teşekkürlerimizi sunuyoruz diye ilave etti:

Açılış konuşmaları ardından Opet Genel Müdür Yardımcısı Oğuz ÖZÇETİN'in Türköz Petrol Yönetimine teşekkür plaketi vermesi ile devam etti. Plaket töreni ardından ise katılımcıların duaları eşliğinde kurdaleler kesildi. Daha sonra 2 LPG ve 2 Akaryakıt olmak üzere 4 adadan oluşan Türköz petrol 7 gün 24 saat Güler yüzlü personeli ile Körfez halkına hizmet vermeye başladı.

Türköz Petrol Opet'in Müşteri memnuniyeti odaklı 'kusursuz hizmet' anlayışı ile tüketicileri üstün performanslı ULTRA FORCE ve ECO FORCE ürünleri ile byluşturacak. 7 gün 24 satt Opet Fullmarketin yanı sıra istasyon alanında yer alan Bosch Car Service ile de her marka ve model aracın bakım ve yedek parça değişimi, garanti kapsamında ve avantajlı fiyatlarla yapılacak.

Bizim KOCAELi Gazetesi 13.12.2013